Artykuł

HIPOKRATES POMORZA 2016 - GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

Statułetka Hipokrates Pomorza 2016

Zakończyło się głosowanie na lekarzy, stomatologów, pielęgniarki i położne, farmaceutów oraz placówki medyczne w wojewódzkim finale plebiscytu HIPOKRATES POMORZA 2016. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Szczególnie cieszy nas zdobycie brązowego medalu przez dr Gabriele Danielewicz w kategorii Lekarz Rodzinny Roku.

 
 

Wielka medyczna gala plebiscytu

Uroczyste zakończenie plebiscytu, wręczenie statuetek, dyplomów i nagród odbędzie się pod koniec sierpnia podczas uroczystej gali plebiscytu w Gdańsku. Do „Dziennika Bałtyckiego” zostanie dołączony specjalny dodatek, na łamach którego zostaną przedstawieni wszyscy laureatów. Wcześniej, w czasie trwania plebiscytu, kandydaci byli prezentowani na łamach gazety i w internecie. O lekarzach, pielęgniarkach, położnych i aptekarzach będzie można przeczytać w tygodnikach powiatowych dołączanych w piątek do gazety Dziennik Bałtycki oraz na stronach serwisów www.dziennikbaltycki.pl i www.naszemiasto.pl.
 
 

Laureaci plebiscytu Hipokrates Pomorza 2016

Laureatów plebiscytu Hipokrates Pomorza 2016 mogą państwo zobaczyć na stronach internetowych gazety Dziennik Bałtycki (link). Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Przychodnia Św. Ojca Pio pragnie także podziękować wszystkim swoim pacjentom i przyjaciołom za wsparcie i oddane głosy. Jesteśmy szczęśliwi mogąc pochwalić się zajęciem trzeciego miejsca przez dr Gabrielę Danielewicz w wojewódzkim etapie  konkursu, w kategorii Lekarz Rodzinny Roku. Dwa tysiące trzysta trzydzieści sześć głosów oddanych na panią doktor to dla nas duży wyraz uznania oraz dodatkowa zachęta do ciężkiej pracy. Dziękujemy.