Artykuł

JAK SPRAWIĆ, BY POSTANOWIENIA NOWOROCZNE SIĘ SPEŁNIŁY?

Profesjonalne wsparcie dietetyka w Przychodni Św. Ojca Pio w Gdańsku

Który to już raz obiecujesz sobie, że schudniesz, zaczniesz regularnie ćwiczyć na siłowni, przestaniesz tracić fortunę na "magiczne kremy", rzucisz palenie, lub będziesz kupować tylko te ubrania, w których wyglądasz naprawdę dobrze? A może twoim postanowieniem "od zawsze" jest bycie bardziej pewną siebie i zadowoloną z życia?

Co by to nie było, ważne jest, by wreszcie stało się faktem, a nie tylko złożoną sobie obietnicą, z której i tak się nie wywiążesz? Jeżeli masz już za sobą takie doświadczenia, to najwyższy czas skorzystać z profesjonalnego wsparcia dietetyka medycznego. Będzie on w stanie wytłumaczyć ci wszystkie procesy zachodzące w twoim organiźmie i dobrać taką dietę, z którą masz realne szanse zrealizowania wymarzonego celu. Jakiekolwiek masz postanowienia, do ich realizacji należy zabrać się kompleksowo i zacząć u podstaw. Dobry dietetyk nie tylko pomoże Ci ustawić optymalną dla ciebie dietę, ale także dodatkowo mobilizuje i pomaga w utrwaleniu efektów diety.

Dlaczego składamy noworoczne postanowienia i z jakiego powodu tak trudno ich dotrzymać?

Kiedy czujemy, że kończy się jakiś etap naszego życia, a zarazem zaczyna nowy, jest to dla nas stymulujące i mobilizujące. To takie momenty jak powrót z wakacji, urodziny, a przede wszystkim Nowy Rok jest on jak czysta niezapisana karta. Aż się prosi, aby powiedzieć sobie: odtąd będzie inaczej!
Na tapetę bierzemy zazwyczaj to wszystko, z czego byliśmy niezadowoleni, co nam dokucza, nie wychodzi lub jest powodem braku satysfakcji.

Ciężko jest nam wytrwać w złożonych postanowieniach, ponieważ najczęściej nie poświęcamy na to zbyt wiele czasu. Czasu, który jest potrzebny, aby odkryć prawdziwą przyczynę stanu rzeczy, który nas niezadowala.
W Przychodni Św. Ojca Pio profesjonalne wsparcie naszych marzeń uzyskujemy dzięki dietetycznym kuchennym rewolucjom mgr. Pauliny Laskowskiej.

Zapisy i rejestracja w informacji przychodni lub pod
numerem telefonu 58 769-38-66 oraz 58 769-38-88.