Z uwagi wzrost zachorowań na odrę w Polsce i za co tym idzie konieczność zapewnienia ochrony swoim pracownikom, oferujemy Państwu możliwość skorzystania ze szczepień ochronnych przeciwko odrze.
Oferta szczególnie adresowana jest do pracodawców zatrudniających pracowników z Ukrainy (rocznie blisko 35 tys. zachorowań), Rosji, Białorusi, Czech oraz tych, którzy na co dzień przebywają wśród cudzoziemców.

Należy pamiętać, że zgodnie z kodeksem pracy, to na pracodawcy spoczywa obowiązek dbałości o życie i zdrowie pracowników.
Ochroń siebie i swoich pracowników już dziś !

Dlatego oferujemy Państwu możliwość zakupienia szczepień przeciwko odrze dla swoich pracowników. Sezon szczepienny trwa cały rok. W swojej ofercie mamy szczepionkę Priorix. Istnieje możliwość zaszczepienia pracowników w Przychodni Św. Ojca Pio w Gdańsku bądź u Państwa w firmie (pow. 30 osób). Wówczas zespół medyczny składający się z lekarza oraz pielęgniarki przeprowadzi kwalifikacje oraz iniekcję w zakładzie pracy.
W celu zamówienia szczepionek przeciwko odrze prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: biuro@cmzaspa.pl bądź telefonicznie 58 769 38 69. Oferujemy atrakcyjne ceny, szybki czas realizacji oraz gwarancję najwyższej jakości.

Rejestracja:

W celu zamówienia szczepionek przeciwko odrze prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
biuro@cmzaspa.pl bądź telefonicznie 58 769 38 69.
Oferujemy atrakcyjne ceny, szybki czas realizacji oraz gwarancję najwyższej jakości.